Deti našich hviezd a tehotenské brušká nájdete TU!

Posledným slovenským športovcom, ktorý sa stal otcom, je reprezentačný futbalista belgického Genku Patrik Hrošovský. Jeho manželka Klára porodila syna Alexandra a čoskoro ju budú nasledovať aj ďalšie slovenské osobnosti. Už v júni privedie na svet synčeka Jakuba bývalá hviezda z kurtov Dominika Cibulková. Tenistka priznala, že bude rodiť vo Viedni, no na novú rolu v živote sa už teší a pripravený má aj luxusný kočík

„Musím si zaklopať, že tehotenstvo ide úplne bez problémov a už sa neviem dočkať, kedy sa malý narodí. Priznám sa, že mi táto situácia s koronavírusom dokonca vyhovuje, lebo aj tak takmer vôbec nikam nechodím,“ priznala Domča pre Šport24.sk nedávno. Približne v rovnakom čase privedie na svet prvého potomka aj Ivana Gáborík. Manželka hokejovej hviezdy zo svojho šarmu nestratila nič ani počas tehotenstva a aj s veľkým bruškom je polovička Mariána Gáboríka poriadne sexi.

Rodičovské skúsenosti by mohol rozdávať ďalší z našich hokejistov. Brankár Marek Čiliak trávi karanténu na rodinnom ranči pri Zvolene, kde sa okrem starostlivosti o pozemok a zvieratá venuje aj svojim trom deťom. Jeho partnerka Taťána totiž len pred pár týždňami porodila ich druhého syna Maxima Marka. „Malý je zatiaľ najposlusnejší, lebo staršie vymýšľajú,“ zasmial sa brankár, keď sme sa ho opýtali na posledný prírastok do rodiny. „Venujem sa teraz hlavne im, aby mala partnerka s Maximom pokoj,“ dodala nová posila Českých Budějovic pre náš web.

Detskú pozornosť si vychutnáva aj naša najlepšia športovkyňa. Lyžiarka Petra Vlhová sa teší z prírastku do rodiny a to isté platí aj o ďalších hviezdach. Poniektorí si zvykajú na nové úlohy v živote, kým ďalší sú už ostrieľanými rodičmi s viacerými deťmi. A na niekoho čakajú aj povinnosti pre starých rodičov. Viac však nájdete TU!