FOTO Olympijský hrdina Beňuš si to naplánoval na parádu: Stihol pôrod tretieho syna a teraz hajde na MS!

Ďalší chlapček do partie! Slovenský vodný slalomár Matej Beňuš (30) má poriadne hektické obdobie. Nielenže sa pripravuje na vrchol sezóny, ktorým sú MS v brazílskom Riu de Janeiro, ale tesne pred odchodom sa stal po tretíkrát otcom. Manželka Ivana mu totiž porodila Sebastiána na povel. Prečo?

Strieborný medailista z olympiády 2016 v brazílskom Riu sa vráti na miesto činu. Práve tam, kde získal druhé miesto v kategórií C1 sa konajú o pár dní individuálne MS vo vodnom slalome. Ešte predtým sa však Matej stará o manželku, s ktorou očakávajú tretieho potomka. „Ivka dostala vyvolávačku a dnes by sa to malo podariť,“ priznal Beňuš pre náš portál Šport24.sk ešte doobeda. „Idem akurát za ňou do nemocnice, tak verím, že to všetko dobre dopadne,“ dodal čoskoro trojnásobný otecko.

Beňuš má už dvoch synov, Simona a Tobiáša. „Zrejme to bude ďalší chlapec, ale necháme sa prekvapiť,“ podotkol 30-ročný kanoista. Ten sa mal stať otcom v ďalekej Brazílii, no s manželkou to zariadili trochu inak. Práve vyvolávací pôrod znamená, že príde Beňuš junior na svet skôr. „Pôvodný termín bol presne vtedy, kedy som mal byť v Riu. To sme nechceli, aby som bol tak ďaleko, tak sme to vyriešili takto. Už v nedeľu odlietam, a to idem aj tak už neskôr ako ostatní členovia výpravy,“ vysvetlil Beňuš.

Aj to svedčí o tom, ako Matejovi záleží na jeho rodine. „Určite som chcel byť pri tom ako príde tretie dieťatko na svet a chcem v prvých dňoch doma pomôcť,“ skonštatoval vzorný otecko, ktorý tak do Ria de Janeiro odcestuje s pocitom, že je trojnásobný otec. Popoludní sa totiž na instagrame pochválil fotkou s tretím potomkom, synčekom Sebastiánom. "Som tretíkrát otcom. Znovu sme prekonali 4 kg," napísal hrdý otecko.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Koniec veľkej lásky: Hokejista Tatar je voľný, jeho bývalka sa už bozkáva s INÝM!

FOTO Plekanca a Vondráčkovú spojil Jágr: A takto to celé začalo!

FOTO Nasťa Kuzminova ako zamilovaná puberťáčka: TAKTO si užívala so svojim manželom na Kamčatke!

Autor: han
Video
Diskusia