Lístky na azda najväčšie podujatie v Česku a Slovensku roku 2019, ak nerátame majstrovstvá sveta v hokeji, sa míňajú veľmi rýchlo. Najlacnejšie kúpite za 39 eur, najdrahšie so vstupom do šatne bojovníkov vás vyjdú na 1300 eur, bohužiaľ, sa po nich len tak zaprášilo. Organizátori veria, že pripravenú kapacitu 19600 miest zaplnia do posledného miesta.

S plnou vážnosťou pristupujú k tomu aj najväčšie hviezdy večera. I keď na Vémolu sa čakalo približne hodinu, keďže jeho let z Anglicka mal problémy. Nerozhodilo ho to a na tlačovku dorazil v starej známej forme s vyhláseniami bez pokory. Uvoľnený bol aj Végh, ktorý pred dvomi týždňami prehra v Bratislave s americkým veteránom Virgilom Zwickerom po KO. „Z prehry si skúsim zobrať len tie pozitívne veci. Pre niečo sa to muselo stať, no nakoplo ma to. Prehral som viackrát, ale toto bola pre mňa len druhá prehra KO. Dostanem sa z toho, nemám žiadne zranenie a už som v pohode,“ vrátil sa k zápasu Végh.

Po prehre s Zwickerom pred domácim publikom niektorí kritici nad ním už zlomili palicu a začali sa kopiť reči, že už na to nemá a viac sa venu sponzorským aktivitám ako MMA. „Po zápase bolo 90% ľudí už trénermi. Ľudia nevedia, čo zápasník prežíva, preto sa ani ja nevyjadrujem k iným športom, lebo sa do nich nevyznám. Na kritikov nemôžem nič povedať. Sú to ľudia, čo sedia doma, hrajkajú sa s pinďúrom... no čo vám poviem,“ odkázal s úsmevom „hejterom“ Attila.

„Teminátor“ Vémola sa taktiež vrátil k Véghovmu zápasu. „Toto je zápas storočia a že to Attilovi nevyšlo v poslednom zápase, tak tento fakt nemení. Prehral s kvalitným súperom. Stále je ten najväčší slovenský šampión a ja som československá jednotka,“ vyhlásil bez štipky skromnosti Karlos a dodal: „Verím, že tento zápas Attilu nakopne, začne drieť, makať a predvedieme dobrý zápas. Ak by nastúpil tak ako na posledné tri zápasy, tak by som to s ním ukončil v prvom kole. Verím však, že sa vráti v omnoho lepšej forme.“

Z posledných 18 zápasov vyhral Vémola až sedemnásť. Végh za posledných päť rokov prehral päť zápasov z ôsmich. „Teraz je čas Attilu, aby zabral a makal, aby neprišla ďalšia prehra,“ odkázal svojmu slovenskému súperovi Čech.

U Végha nie sme príliš zvyknutí na veľkohubé vyhlásenia a súperom radšej odpovedá s humorom. Výnimku so sarkazmom v hlase neurobil ani teraz. „Karlos je zlatý chlapec. Rozpráva s takou pokorou a úctou a tak pôjdem aj ja na neho. Takto ma motivuje, aby som vyhral ten zápas,“ hovoril s úsmevom Végh.

Mohlo by vás zaujímať: 

Šokujúce FOTO Všimli ste si to v televízii? Švajčiar skončil po kolízii so Saganom dobitý na zemi 

Futbalová zlatokopka ukázala telo na pláži. Pred pár týždňami v Playboy, teraz... Preboha, to ako vyzerá? 

Sagan nahneval veľkého rivala, ten ho obvinil z krádeže: V pelotóne si to vybavili ručne-stručne!