Pozrite, čo stvárala Kuzminová v kroji a s varechou, v GALÉRII

Biatlonová hviezda sa zaskvela tentoraz kuchárskym umením a nám prezradila aj svoj recept na túto tradičnú pochúťku. Mnohí si myslia, že ide o typický ruský boršč, ale Nasťa túto mienku trošku poopravila. „Nehovorím, že varím pravý ruský boršč, pretože doteraz nie je jasné, komu táto pochúťka vlastne patrí. Či Ukrajine, alebo Rusku. Ja som si zobrala recept od starej mamy, a tak ho varím podľa vlastného receptu á la Nasťa,“ prezradila olympijská víťazka.

„Základom je dobrý mäsový vývar, ja si varím hovädzie kostičky, môže byť aj bravčové mäsko. Samozrejme, čerstvá kapusta, čerstvá repa, cibuľka, mrkva, paradajky, zemiaky a trošku cesnaku. Dnes sme to varili zhruba dve hodiny, bolo to približne 100 litrov. Keď však varím doma 5 litrov pre rodinku, tak mi to trvá do hodinky, ale predtým musí byť pripravený vývar,“ objasnila recept Kuzminová.

O Nasťu bol v Banskej Bystrici záujem medzi fanúšikmi. A ešte sa zväčšil, keď sa obliekla do slovenského kroja a chytila do rúk varechu.
O Nasťu bol v Banskej Bystrici záujem medzi fanúšikmi. A ešte sa zväčšil, keď sa obliekla do slovenského kroja a chytila do rúk varechu.
Zdroj: Miro Miklas

Pozrite, čo stvárala Kuzminová v kroji a s varechou, v GALÉRII

Na čom si zvykne okrem vychýreného boršču pochutnať jej rodina? „Deti majú rady palacinky, potom niečo podobné ako talianske ravioli, ale na ruský spôsob. Manžel zje všetko, čo mu pripravím, hlavne zdravé jedlo. Menej vyprážaného a viac pečeného alebo na pare. Mixujeme rôzne veci, pretože veľa cestujeme po svete, beriem si z toho príklad a potom doma experimentujem,“ dodala Kuzminová.

Prišli aj Rusnák so Sanitrom

Celá akcia v Kolibe u Krištofa mala charitatívny nádych a výťažok z nej poputuje na detskú onkológiu. Zo svojho vrecka niečo prihodí aj Nasťa, ktorú na akcii prekvapili aj iné osobnosti. Prišiel legendárny hokejista Dárius Rusnák, ale aj Juraj Sanitra, jej prvý tréner po tom, ako získala slovenské občianstvo. Okrem toho rozdala fanúšikom stovky kartičiek a fotografií.

Môže vás zaujímať:

Kráľovná biatlonu Kuzminová na galavečere: Priesvitné šaty a na hlave? Pozrite, čím ju prekvapili!

Daniel Kuzmin skončil ako reprezentačný tréner: Vieme, čo bude robiť ďalej

Hapal privítal na zraze pred Jordánskom neúplnú nomináciu: Pozrite, ako prišli hráči do Šamorína!

Futbalistov vo finále LM zatienili na tribúne hokejisti: Aha, čo stvárali Tatar s Janusom!