Ženy, ktoré sa vystriedali v posteli Hamiltona, si pozrite TU!

Keď vo veku 23 rokov získal Hamilton svoj prvý titul majstra sveta, tak bol najmladší pilot v histórii s týmto honorom. Otvoril si dvere do sveta šoubiznisu. Zoznámil sa s množstvom celebrít a všade mal dvere otvorené. A začal aj míňať vyjazdené milióny.

Jachta Sunseeker 90 ho stále 5,5 milióna eur. Na jachte často dovolenkoval s najslávnejšími modelkami sveta. Vystriedala sa tam Bela Hadid, Barbara Palvin či sestry „kardašianky“.  V monackej garáži nazhromaždil luxusné autá za 14,5 milióna eur. Medzi nimi také kúsky ako Pagani Zonda 760 LH (1,8 mil. eur) LaFerrari  za 1 milión aj Shelby 427 Cobra z roku 1966 za 4,4 milióna eur. Jeho pýchou bol súkromný triskáč Bombardier Challenger 605 za 28 miliónov eur. Súkromné lietadlom posielal pre svojho psa, aby sa zúčastnil na pretekoch formuly 1.

K tomu všetkému treba prirátať luxusné nehnuteľnosti v Anglicku, Monaku a New Yorku. Spoločenská udalosť bez jeho účasti bola ako keby ani nebola. Vždy sa na nej ukázal v najluxusnejších outfitoch najprv sám a domov odchádzal zväčša v spoločnosti svetových topmodeliek. Jednoducho bohém, ktorého sexepíl podčiarkoval status najrýchlejšieho muža planéty.

„Nie je to taký typický pártyboy. Ak má medzi pretekmi trojtýždňové voľno, tak si dá pohárik. Týždeň pred pretekmi už nie. Občas robí šialené veci, ale je normálny ako každý iný človek. Je to najúžasnejší a najoddanejší športovec,“ prezradil na Brita jeho fyzioterapeutka Angela Cullen.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

After party 🔝🔥 #metgala

Příspěvek sdílený Lewis Hamilton (@lewishamilton),

Lenže krátko po oslávení 34 rokov prišiel šok. Hamilton chce za týmto životom urobiť hrubú čiaru. Stal sa z neho vegan a ekobojovník. Pred dvomi rokmi prešiel na rastlinnú stravu. „V podstate som jedol len ryby a morské plody. Čo sa týka mäsa, tak je neuveriteľné, čo robíme pre svet z hľadiska emisií plynov, ktoré produkujú farmy na hovädzie mäso. Vraví sa, že sa tým znečisťuje ovzdušie viac ako automobilmi a lietadlami. Je to šialené,“ zhrozil sa Hamilton a dodal: „Pokiaľ ide o moju zmenu v živote, tak chcem byť do konca roka uhlíkovo nezávislý.“ Trochu odvážne tvrdenia od jazdca formuly 1, keď preteky monopostov sú na piatich kontinentoch sveta a spália tony paliva za jeden víkend.

Chce žiť zdravšie a preto otvoril v Londýne veganskú reštauráciu zameranú na hamburgre. „Nedovolím nikomu v mojej domácnosti, aby kupoval plasty. Všetko chcem recyklovateľné od dezodorantu po zubnú kefku,“ poznamenal. Zdá sa, že to naozaj myslí vážne. Pred rokom totiž predal svoje súkromné lietadlo a cestuje verejnou dopravou.