Nahé a hore bez FOTO sexi modelky nájdete TU!

Mazepin sa do F1 dostal najmä vďaka svojmu otcovi, ktorý patrí medzi najbohatších Rusov. Aj preto je v súčasnej sezóne americký tím Haas odený do ruskej trikolóry a Nikita si tak užíva premiéru medzi jazdeckou elitou. Prvé preteky v Bahrajne mu však nevyšli podľa predstáv, keď nezvládol riadenie už v prvom kole a svoj monopost rozbil. Pár mesiacov dozadu však pritom bolo v hre aj to, že o svoje miesto v F1 príde.

Nerozvážny mladík totiž zverejnil na Instagrame video, na ktorom obchytkávala za prsia neznámu ženu na zadnom sedadle. Samotný tím Haas správanie svojho nového jazdca okamžite odsúdil a mnohí volali po tom, aby Mazepin dostal len pár dní po svojom angažovaní padáka. Kajal sa aj samotný pretekár, no najviac mu pomohla azda samotná dievčina z inkriminovaného videa. Je ňou modelka Andrea D’lValová z Venezuely. 

Sexi tmavovláska Mazepina dlhšie pozná a sama vyrukovala s reakciou na jeho obranu. „S Nikitom sme dobrí kamaráti už dlho a nič z toho, čo bolo na videu, nebolo myslené vážne. Navzájom si nesmierne dôverujeme a toto bol len nepodarený žart. Môžem vás ubezpečiť, že je to dobrý človek a nikdy by neurobil niečo, čím by mi ublížil alebo ma zosmiešnil,“ uviedla Andrea veci na pravú mieru. Pohľad na jej fotografie však prezrádza, že s predvádzaním svojho tela nemá najmenší problém a jej Instagram je plný odvážnych fotografií, na ktorých je buď sporo odetá alebo dokonca nahá. Môžete sa o tom presvedčiť TU!