FOTO Buttonovej vily za milióny nájdete TU!

Legendárny jazdec si rozľahlú vilu v honosnej štvrti Bel Air poriadne ani nestihol užiť a už sa jej znova zbavuje. Button ju kúpil ešte nedokončenú za 7,2 milióna eur a teraz ju chce predať za 8,8 milióna eur. Noví majitelia sa pritom majú na čo tešiť, pretože za múrmi domu sa nachádza šesť spální a dokonca až osem kúpeľní! Ráno vám tak rady na toaletu určite nehrozia. 

Pokiaľ sa vám nechce vytrčiť nohy z domu, tak nemusíte, pretože vila ukrýva vlastný bar, samozrejmosťou je súkromné kino a o bazéne s obrovskou terasou nemusí byť ani reči. Oči zvedavcov sem určite nepreniknú pretože vila čiastočne zariadená vo vintage štýle je oplotená vysokými múrmi a na majiteľov tak čaká skutočné súkromie. 

Sídlo Jensona Buttona ukrýva aj vlastnú posilňovňu, no britský pretekár ju čoskoro zrejme prenechá novému majiteľovi. Majster sveta z roku 2009 randí so sexi modelkou od roku 2016, no k svadobnému oltáru ju ešte stále nedostal. Deň D totiž snúbenci museli odložiť dvakrát, najskôr kvôli pôrodu syna Hendrixa a teraz aj kvôli pandémii koronavírusu. Brittny by mala čoskoro porodiť dcérku a áno si chcú konečne povedať budúci rok v Taliansku. To ich v Los Angeles možno bude mať už nových majiteľov.