MÓDNA POLÍCIA zo športovej akcie roka: Bohyňa, pretekár v sukni a žena futbalistu? Ako papagáj!

MONTE CARLO – Odovzdávanie športových Oscarov sa zmenilo na prehliadku outfitov od výmyslu sveta. Niektorí prišli ako z cirkusu, jedna zo športovkýň sa premenila na bohyňu a legendárny jazdec F1 dokonca prišiel v sukni. Ako však zvládli odovzdávanie cien po módnej stránke? Kto zažiaril a kto sa dogabal? Športovcov a ich polovičky hodnotila naša módna odborníčka Dominika Valachová.

Outfity športovcov s hodnotením nájdete v GALÉRII

V smotánke svetových športových hviezd svietila aj slovenská lyžiarka Henrieta Farkašová, ktorá bola medzi ocenenými a okrem toho zaujala aj hlbokým výstrihom. Čo sa týka módnej stránky, urobila jednu zásadnú chybu.

Outfity športovcov s hodnotením nájdete v GALÉRII

Najviac však na seba upozornili iné ženy. V Monte Carle sa ukázal aj slávny futbalista Cesc Fabregas s manželkou Daniellou Semaanovou. „Vyzerá ako papagáj,“ nebrala si servítku pred ústa odborníčka.

Na druhom protipóle galavečera je dnes už bývalá lyžiarka Lindsey Vonnová. Tá zaujala odvážnymi a najmä hriešne vysoko vykrojenými šatami, v ktorých hypnotizovala športovcov poodhaleným rozkrokom. „Lindsey vyzerá ako bohyňa,“ vychválila Vonnovú módna expertka.


Môže vás zaujímať:

Tenistka Plíšková to urobila opäť. Česi slintajú: Prsia jej vyliezajú zo šiat rovno na kurte!

Po neapolskom luxuse čakali v Číne Hamšíka podmienky ako na dedine: Kam sa to dostal?

FOTO Nečakaná nehoda Vonnovej na galavečere: Odhaleným rozkrokom hypnotizovala športovcov!

FOTO Djokovičova žena pútala pozornosť na odovzdávaní cien: Hore bez na športových Oscaroch?!

Autor: po, domi, han
Video
Diskusia