Ivana, ktorú mnohí poznajú pod menom Kmeťová za slobodna, sa z triumfu medzi kajakárkami tešila. „Vždy som rada, keď ma niekto po sezóne ocení. Aspoň viem, že moja práca má význam, keď si vás ostatní všimnú. Vyhrala som aj vlani a určite platí, že získať je ľahšie ako obhájiť,“ priznala Mládková.

Nepatrí síce už medzi najmladšie pretekárky, ale pod vedením trénera Rastislava Kuželu, nášho bývalého reprezentanta, ožila a ako sama priznala, rozumejú si. „Vrátila som sa teraz z Floridy zo sústredenia s nórskym tímom. S Rasťom sme si našli taký systém, že keď nie sme spolu, posiela mi plány, ktorých sa držím. Sama viem, na čom mám pracovať, čo chcem dosiahnuť. Nikto ma nemusí strážiť, ani kontrolovať. Funguje to takto a aspoň si mimo sústredení od seba aj oddýchneme,“ zasmiala sa Mládková.

Mládková vyhrala v súboji kajakárok v ankete Kanoista roka: Nóri mi fandia na pretekoch
Zdroj: youtube

Ivana tvrdí, že Nóri sú veľmi milí. „Je to taká sranda, že aj keď som na pretekoch, oni mi fandia, hoci Nórsko je skôr zimná krajina. No každopádne je to milé. Bola som už pozrieť aj kde Rasťo so svojou manželkou Soňou Mihokovou, našou bývalou biatlonistkou, býva a akú tam majú lodenicu,“ dodala.

Mládková vyhrala v súboji kajakárok v ankete Kanoista roka: Nóri mi fandia na pretekoch
Zdroj: Július Dubravay

Môže vás zaujímať:

Exkluzívna súťaž so Šport24.sk: Hraj o podpísané unikátne dresy Miroslava Šatana!

EXKLUZÍVNE Desivé detaily samovraždy Juraja Halenára († 35): Zabil sa až na druhý pokus

FOTO Horúca oslava Škriniarovej priateľky: Zhodila podprsenku a Taliani z nej šalejú