„Ruská siréna“ a niekdajšia svetová tenisová jednotka začiatkom roka ohlásila koniec kariéry a pred pár dňami oslávila 33. narodeniny. Aj preto sa nevie nabažiť stretnutiam s priateľmi v Los Angeles.

„Oslava narodenín je to najlepšie! Včera po západe slnka sme sa vybrali na výlet pozdĺž pobrežia k priateľom do ich plážového domu, lebo sme sa už dlho neboli spolu. Cestou sme si vyzdvihli na trhu homáre, briošky, špagety a balóny, ktoré sme niektoré aj cestou postrácali,“ napísala Mária na instagrame.

O niekoľko dní zas na oplátku spravila posedenie pre priateľov vo svojom luxusnom dome na Manhattan Beach Mária. Nechýbal ani je priateľ Alexander Gilkes. Hoci nešlo o nejakú veľkú párty, hostitelia aj hostia sa po byte a terase pohybovali bez rúšok a boli v tesnej blízkosti.

Na odporúčané dva metre od seba akosi zabudli. Pritom pandémia najviac zúri práve v Amerike, kde bolo potvrdených takmer milión prípadov nákazy koronavírusom a len v samotnom Los Angeles chorobe doteraz podľahlo 850 ľudí.

Čo všetko si dovolila Šarapovoá, si pozrite TU!