FOTOGRAFIE si môžete pozrieť v našej GALÉRII

Bývalá slovenská reprezentantka Veronika Velez-Zuzulová sa vo Flachau vrátila do dejiska, kde presne pred troma rokmi slávila svoj vzácny triumf v tzv. večernom slalome. Hoci je už v „pretekárskom dôchodku“, program aktuálnej sezóny má neustále pod drobnohľadom a v súčasnosti vystupuje ako odborná spolukomentátorka televíznych prenosov.

Ujsť si nenechala ani utorkové súperenie svojej krajanky s Američankou Michaelou Shiffrinovou. Vlhová bola síce po prvom kole tretia a na líderku z USA strácala 31 stotín, no v druhom kole zajazdila najrýchlejší čas a svoju najväčšiu rivalku napokon zdolala a vybojovala si tak siedmy kariérny triumf vo Svetovom pohári.

„Veľká gratulácia Peti! Keď som komentovala druhé kolo, veľa som nedokázala povedať. Boli to naozaj silné emócie,“ zhodnotila na Instagrame Vlhovej výkon mama trojmesačného synčeka Julesa. „Premietol sa mi celý film od začiatku, ako som ťa spoznala a to, ako sa z malej Peti stala pretekárka akou si dnes. Len tak ďalej. Som na teba pyšná,“ vyjadrila v závere svojho emotívneho vyjadrenia obrovskú poctu Zuzulová.

Môže vás zaujímať:

FOTO Škandalózna dohra víťazstva Vlhovej! Čo sa stalo v cieli, nemá obdobu: Slzy a plač!

Po Vlhovej víťazstve vyšlo na povrch šokujúce odhalenie: Ako s týmto mohla zdolať Shiffrinovú?!

FOTO Sexi Hantuchová si prebrala vyznamenanie od prezidenta: Vau, pozrite aká k nemu prišla!