Zuzulovej zábery z Inkognita si môžete pozrieť TU

Dnes večer si diváci Inkognita budú môcť opäť užiť poriadnu dávku zábavy. Okrem toho sa však môžu tešiť aj na nového tajného hosťa, ktorým tentoraz bude úspešná lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová.

V momente keď sa slovenská hviezda objavila v štúdiu, publikum ju privítalo obrovským aplauzom. 34-ročná mama synčeka Julesa žiarila ako nikdy a jej dokonalú vizáž po bleskurýchlom odtajnení ocenili aj prítomní hádači. „Jéj, ahoj, Veronika!“, privítala ju so širokým úsmevom herečka Zuzana Šebová.

Veronika v nasledujúcej konverzácii s moderátorom Vladom Voštinárom a spoluúčinkujúcimi zároveň čo-to poprezrádzala, ako sa jej darí po ukončení aktívnej kariéry a tiež, ako si užíva krásne mamičkovské povinnosti. „Darí sa mi výborne. Malý poslúcha, rastie, robí mi len radosť. Vôbec neľutujem,. Že som ukončila športovú a dala som sa na tú mamičkovskú kariéru,“ skonštatovala spokojne pred kamerami.

 „V zime som bola na Slovensku. Vo Francúzsku som bola len počas tehotenstva, keďže som rodila vo Francúzsku, ale teraz som už aj dosť na Slovensku,“ uviedla bývalá elitná svetová slalomárka. Na otázku, či bude jej poklad v budúcnosti reprezentovať Slovensko alebo Francúzsko odpovedala diplomaticky. „Rodný list má aj slovenský aj francúzsky. To už sa bude musieť rozhodnúť sám. Ale to ťažko povedať. Zatiaľ ešte ani chodiť nevie, takže či bude vedieť lyžovať, to neviem,“ uzavrela Zuzulová.

Zuzulová v jojkárskom Inkognite odhalila súkromie: Neľutujem, že som to ukončila!
Zdroj: Július Dubravay

 

Môže vás zaujímať:

Zdeno Chára baví celý internet: Keď uvidíte tieto FOTO, budete sa smiať!

Popradský tréner Roman Stantien si postup do semifinále užil: Vyradenie Košíc zapil vodkou

Hokejisti NHL vyberali hráčov s najlepšou prezývkou: Náš Tatar to vyhral na plnej čiare!