HORÚCE FOTO Mairovej aj hore bez nájdete TU!

Sympatická Rakúšanka dosiahla cez víkend vo fínskom stredisku svoje druhé a štvrté najlepšie umiestnenia v rámci Svetového pohára. Lepšia bola Mairová len v slovinskej Kranjskej Gore vo februári tohto roka, keď skončila šiesta. Dvakrát skončila ôsma, keď rovnaké umiestnenie ako v prvej jazde z Levi predviedla aj v januári vo Flachau pred domácimi priaznivcami. 

Premiéru medzi elitou pritom 24-ročná lyžiarka zažila len nedávno, keď v paralelnom slalome v St. Moritzi v decembri 2018 obsadila 23. miesto. Môžu za to aj početné zranenia, s ktorými sa príťažlivá čiernovláska musela vysporiadať, veď dvojnásobná bronzová medailistka z juniorských MS z roku 2017 si už trikrát roztrhla krížny väz v kolene.

HORÚCE FOTO Mairovej aj hore bez nájdete TU!

Ani zdravotné komplikácie však nezobrali Mairovej chuť do lyžovania a ukazuje sa, že ked je zdravotne v poriadku, dokáže konkurovať v technických disciplínach aj tým najlepším. Okrem toho však rodáčka z Innsbrucku žiari aj mimo svahov, keď zhodí zo seba kombinézu. Sexi Rakúšanka sa rada predvedie na sociálnych sieťach v príťažlivých pózach počas dovolenky a keď treba, dá dole aj vrchný diel plaviek a fanúšikovia tak môžu slintať nad jej krivkami!