Pozrite sa, čím šokovala Vlhová fanúšikov, v GALÉRII

Vlhová si v tropickom raji užívala zaslúžené voľno po náročnej sezóne a fanúšikom fotkami dokumentovala prakticky celú dovolenku. Na záver však podľa reakcií šliapla vedľa, keď sa pochválila zážitkom, ktorý mnohých nahneval.

„Toto si si mohla odpustiť,“ odkázal hviezdnej lyžiarke Peter. „Veľmi smutné, keď niekto navštevuje podobné zariadenia a o to horšie, keď sa niečo takéto prezentuje na verejnosti ako normálna vec. Ľudia s veľkým influence-potencialom by si mali dať o to väčší pozor,čo verejne prezentujú,“ snažil sa Vlhovej vysvetliť ďalší z fanúšikov.

Vlhová na záver dovolenky zaskočila fanúšikov: Jediný detail spustil búrlivú diskusiu
Zdroj: Július Dubravay

Pozrite sa, čím nahnevala Vlhová fanúšikov, v GALÉRII

Pod záberom Vlhovej sa spustila veľká diskusia a jej fanúšikovia sa rozdelili na dve časti: okrem kritických názorov sa našli aj také, ktoré sa snažili lyžiarku obhájiť. Peťa tiež nemá najľahší život. Dennodenne drezúra a ešte aj dovolenku jej tu idete kaziť,“ napísala Nina a pridal sa Matúš: "Po prvé: je každého osobná vec, kde a čo robí za ťažko zarobené peniaze. Človek sa ani navykadí bez toho, aby ľudia hovorili ako, čo a kde. Je to každého vec.“

A čo si o zážitku našej lyžiarky myslíš ty? Pozri sa v GALÉRII a napíš tvoj názor v diskusii pod článkom.

Môže vás zaujímať:

FOTO Vlhová v dovolenkovom raji provokuje fanúšikov: Dráždi hore bez!

Fanúšikovia nechápu. Vlhová sa odviazala na dovolenke a Shiffrinová? Mikaela, zbláznila si sa?

Vlhová v raji zahodila kombinézu a prekvapila celé Slovensko: Takto ste Peťu v živote nevideli!