Pozrite si Vlhovej outfit a hodnotenie odborníčky v GALÉRII

Držiteľka veľkého krištáľového glóbusu nemala čas vydýchnuť si ani po náročnej sezóne. Vlhová absolvovala návštevy u politikov, testovala materiál na novú sezónu a má za sebou aj prvé sústredenie v Jasnej s novým trénerom Maurom Pinim. Teraz sa fanúšikom ukázala v RTVS, kde prezradila zaujímavé informácie zo sezóny, ale aj zo súkromia, no najmä pútala pozornosť vďaka outfitu.

„Najradšej nosím športové veci. Hlavne to, čo je pohodlné – tepláky. Ale aj rifle,“ povedala pred dvomi rokmi Vlhová a jedným dychom vtedy dodala, že neobľubuje nosenie topánok na opätkoch. Už na konci marca tohto roka najlepšia lyžiarka sveta zažiarila v modrých šatách u prezidentky Zuzany Čaputovej, čím len potvrdila svoje slová z exkluzívneho rozhovoru pre náš portál: „Ak niekde idem, rada sa upravím a pekne oblečiem, na pretekoch to však určite neriešim.“

Na Vlhovej outfit v RTVS si tento raz posvietila známa módna štylistka Andrea Ziegler, ktorá ho zanalyzovala a zhodnotila. Pozrite si outfit hviezdnej lyžiarky aj s hodnotením odborníčky v GALÉRII.