Pozrite sa v GALÉRII, ako Vlhová oslávila víťazstvá z Levi

Vo fínskom stredisku sa netradične konali dva slalomy. V sobotu aj v nedeľu skončila Vlhová na 1. mieste a pripísala si do priebežného poradia v slalome a do celkového poradia Svetového pohára 200 bodov. „Veľmi sa z toho teším. Ešte nikdy sa mi nepodarilo, že by som za jeden víkend zobrala dvesto bodov a dve víťazstvá. Bolo to naozaj veľmi náročné,“ priznala Vlhová vo videoodkaze v nedeľu večer zo súkromného lietadla, ktoré jej na cestovanie z Levi poskytol jej sponzor.

Ako Vlhová opísala v bezprostrednom rozhovore pre RTVS po druhom víťazstve, ešte v ten deň ju s tímom približne tri hodiny po víťaznej jazde čakalo v Levi testovanie na koronavírus. V nedeľu večer sa následne lietadlom presunula do Mníchova, odkiaľ cestovali do talianskej dedinky Sterzing, kde žije Petrin tréner Livio Magoni a kde sa bude naša lyžiarka pár dní pripravovať.

Pozrite sa v GALÉRII, ako Vlhová oslávila víťazstvá z Levi

V stredu sa presunú do rakúskeho Lechu, v ktorom na Vlhovú vo štvrtok čaká paralelný obrovský slalom. Následne sa lyžiarka s tímom vráti do talianskeho Sterzingu, kde bude pokračovať s tréningmi.

Slovenská lyžiarka má teda poriadne nabitý program. Vlhová ešte v nedeľu v noci pobavila fanúšikov na sociálnej sieti tým, ako „oslavuje“ fínske víťazstvá. „Pre všetkých, ktorí sa ma pýtali, ako budem oslavovať moje víťazstvá,“ napísala Vlhová.