S ktorým mužom si užila Vlhová? Pozrite sa v GALÉRII

Na Slovensku v týchto dňoch panuje upršané počasie. Vlhovej, ktorá je zvyknutá na zimu, však určite sedí slnkom zaliata Srí Lanka viac ako chladné a daždivé Slovensko. Petra ukázala, kde a hlavne s kým si v týchto dňoch užíva chvíle voľna.

Keď zbadáte, s ktorým chlapom sa Vlhová baví v tropickom raji, zostanete prekvapení a určite sa aj dobre pobavíte. Sledujte v GALÉRII.

Vlhová odišla z upršaného Slovenska do raja: Neuveríte, s ktorým mužom si užíva Srí Lanku!
Zdroj: Július Dubravay

Vlhová už na rozlúčke so sezónou v Jasnej hovorila o tom, kde sa chystá na dovolenku. “Už dnes všetko vypustím z hlavy a zajtra odchádzam na dovolenku. Veľakrát som hovorila, že ma láka Srí Lanka, takže odlietam tam,” prezradila Petra.

Pred rokom sa v Jasnej lúčila s kariérou Zuzulová teraz Petra len s úspešnou sezónou. ”Minulý rok bol špeciálny pre Veroniku, ale aj pre mňa. Tento rok sa ja lúčim so sezónou a uvidíme, ako to bude vyzerať o rok,” dodala Vlhová.

Blížia sa MS v hokeji. Bude Petra pozerať hokej? Zvedaví sme boli aj na to, ktorí hokejisti sa jej páčia. “Ajajaj… Som fanúšik všetkých športov a, samozrejme, aj hokeja. Ak sa mi podarí, pôjdem pozrieť na nejaký zápas. Je viac hokejistov, ktorí sa mi páčia, ale mená radšej neprezradím,” zasmiala sa Petra

S ktorým mužom si užila Vlhová? Pozrite sa v GALÉRII

Môže vás zaujímať:

FOTO Vlhovú na rozlúčke totálne zatienil brat Boris: Keď ho Peťa zbadala, skoro padla na zadok!

Vlhová na rozlúčke zaskočila fanúšikov. Tomu neuveríte: Peťa, preboha, veď sme ťa nespoznali!

FOTO Vlhová sa odviazala ako nikdy: Keď uvidíte, čo vystrájala v Jasnej, odpadnete!