Zlatá medailistka z februárovej olympiády v kórejskom Pjongčangu sa pripravuje na novú sezónu. Počas letnej driny už absolvovala niekoľko sústredení, počas ktorých sa napríklad vyštverala na najvyššiu horu Slovinska, či splavovala rieku alebo najazdila stovky kilometrov. Cez víkend sa však zúčastnila pretekov v letnom biatlone, čím si chcela spestriť náročnú prípravu.

FOTO Sexbomba tenisových kurtov šokovala ako nikdy: Je krásna Bouchardová frigidná? Nesexovala 458 dní!

Do Nórska sa vybrala dobre naladená, čo potvrdila v úvodných pretekoch s masovým štartom, keď finišovala na striebornej priečke. „Prvý deň na podujatí mi vyhovoval a organizátori pripravili skvelú oslavu tohto športu,“ tešila sa Nasťa po druhom mieste na podujatí Blink Classic.

###{EMBED_GALLERY_LINK:1|font color="#ff0000">Zábery z hororového pádu Kuzminovej si môžete pozrieť TU! 

To však nevedela, čo sa stane v jej ďalšom vystúpení v šprinte. Po prvej streľbe sa dostala na čelo pretekov, no pri jednom zo zjazdov na cestách malého mestečka nekontrolovateľne padla a hlavu si narazila o asfalt. Na pár sekúnd zostala nehybne ležať, ale potom sa postavila a pokračovala v pretekoch. 

FOTO Futbalový gólman Fabricio si do Anglicka priniesol miss Španielska: Páni, to je ale šupa!

Až spomalený záber odhalil silu nárazu a ani nechceme pomyslieť, aké následky by to malo, keby Nasťa nemala prilbu, či by sa jej zošmykla. Práve fotku poškodenej prilby následne Kuzminová ukázala na instagrame. „Na moju veľkú ľútosť sa pre mňa preteky druhého dňa neskončili pozitívne. Napriek pádu som bojovala o pódium. Opäť sa raz ukázalo, že sa helma nepoužíva márne a ochránila ma pred vážnymi zraneniami,“ napísala Anastasia na sociálnych sieťach.

Napokon sa rodáčke z ruského Ťumeňa podarilo prísť do cieľa na skvelom štvrtom mieste, ale bolo na nej vidieť, že ju hrôzostrašný pád vystrašil. Za česť jej slúži to, že sa ani po tvrdom údere do ľavého spánku nevzdala a pokračovala v pretekoch.

Mohlo by vás zaujímať:

Z tohto VIDEA idú zimomriavky: Lyžiarka Vonnová urobila niečo krkolomné! Prečo do toho vtiahla ja svojho milenca?

FOTO Tenistka Rybáriková ako ju nepoznáte: V hokejbalovom výstroji totálne sexi

PRÍBEH Padol na úplné dno. Z futbalovej hviezdy je žobrák: Chcel sa zabiť, spí na podlahe

Hokejový útočník Michel Miklík putuje na juh Európy: Už teraz je zo mňa Francúz

FOTO Preboha, komu toto napadlo? Najhorší maskoti v histórii: Na ľade behal penis s vajciami!