Rodičia s menom pre Bodeho dcérku, ktorú pracovne volajú Ocho, čo v španielčine znamená osem, stále vyčkávajú. Zaujíma ich totiž, ako sa bude dieťa vyvíjať povahovo. „Je náročné ju pomenovať, pretože jej osobnosť je odlišná. Teraz sa všetci snažíme na ňu zvyknúť,“ vysvetlil šťastný pár pre magazín Today.

„Máme veľa mien, ktorými ju voláme, ale pri žiadnom z nich sa neusmiala, nepotešila sa alebo také niečo,“ povedala Morgan, ktorá sa v minulosti venovala profesionálne volejbalu. Ako však ďalej prezradila, užší výber mien už majú. „Skyler, Scarlett, ktorej by sme hovorili Lettie alebo Olivia, teda Liv,“ usmiala sa šťastná maminka.

Aby však pre rodinu bolo rozhodnutie jednoduchšie, požiadala o radu fanúšikov na Instagrame, kto môžu o mene hlasovať. „Potrebujeme trošku pomôcť s výberom jej mena,“ odkázala manželka olympijského šampióna z Vancouvru 2010, ktorý je za meno Liv. „Je to síce v poslednom čase jedno z najobľúbenejších mien a naše deti ich majú skôr netradičné, ale to nám nemôže stáť v ceste,“ doplnil Bode Miller, ktorý v súčasnosti šéfuje lyžiarskej akadémii v Colorade.

Ocho je jeho ôsmym dieťaťom. Spoločne s manželkou totiž vychovávajú dvoch synov – šesťročného Nasha, o tri roky mladšieho Eastona a dvojročné dvojičky Ashera s Akselom. Devätnásťmesačná dcéra Emelin tragicky zomrela pred štyrmi rokmi. Utopila sa. Ďalšie dve deti - 8-ročného Natea (8) a o päť rokov staršieho Dacea má bývalý zjazdár z predchádzajúcich vzťahov.