Dubovská skončila ôsma, predtým bola najlepšie na desiatej priečke hneď v úvodnej súťaži vo fínskom Levi. "Urobila som v týchto pretekoch maximum. Lepšia som ešte v tomto ročníku nebola, je to super," povedala Dubovská v cieľových priestoroch.

 
      
Pred piatimi rokmi skončila v Jasnej na 26. mieste, teraz si preteky užívala oveľa viac. Po ich skončení uviedla: "Ja som sa na toto veľmi dlho tešila. Som rada, že sa mi tu podaril tento výsledok." Dubovskej nenarušila koncentráciu ani zmena, ktorú organizátori urobili v piatok. Slalom sa išiel o deň skôr v porovnaní s pôvodným plánom: "Nemohla som to ovplyvniť, takže som sa na to pripravila, ako sa dalo. Vyšlo to super."
      
Dubovskú nedávno zasiahla smutná udalosť, jej mama podľahla vážnym zraneniam, ktorá utrpela pri autonehode. V cieli ju premáhali emócie, najlepší výsledok v sezóne dosiahla aj vďaka podpore ľudí. Hŕstka fanúšikov jej spoza zábran dala najavo, že ju berie ako domácu pretekárku. "Ľudia boli úžasní a všetkým sa musím poďakovať. Urobili skvelú atmosféru, toto boli skvelé preteky. Mám na tomto kopci dosť najazdené, takže mi to pomohlo," uzavrela ôsma najlepšia slalomárka v Jasnej.