Nadávky i posmešky si musela Terak prečítať na sociálnych kontách na jej adresu po tom, čo dvakrát nenaplnila v štafetách očakávania prísnych tiežfanúšikov zo Slovenska. Dvakrát dokázala z dobre rozbehnutých pretekov klesnúť až na 13. miesto, čo jej dali priaznivci biatlonu poriadne pocítiť vulgarizmami a krutými vtipmi.

„Nie je to príjemné, keď vám nadávajú do správ. Nevnímam to veľmi pozitívne a dosť ma to položilo po pretekoch,“ priznal pre RTVS Poliaková, ktorá by mala nastúpiť aj do sobotňajšej štafety v Ruhpoldingu. Ak vôbec Slovensko postaví na štart svoju reprezentáciu. Tréner Daniel Kuzmin uvažuje aj nad takýmto radikálnym riešením. „Ak budú takto ľudia reagovať takto vulgárne, tak už nepostavíme štafetu,“ zamýšľal sa nad radikálnym krokom tréner Kuzmin.

Pred pár dňami vyjadrila na sociálnych sieťach podporu Poliakovej aj šesťnásobná olympijská medailistka a reprezentačná kolegyňa Nasťa Kuzminová. „Každý vraví, že by sa to malo hodiť za hlavu, ale nie je to vždy jednoduché,“ ozrejmila líderka slovenského tímu.

Trpezlivosť s komentármi došla hlavne trénerovi Kuzminovi, ktorý má pre neuvedomelých fanúšikov tvrdé posolstvo: „Odkazujem tým fanúšikom, ktorí nedokážu držať svoje emócie, nepozerajte šport a zapnite si radšej nejaký 124. Kanál. Nebudem trpieť nadávka na našich športovcov.“

Mohlo by vás zaujímať:

Grandslam v znamení rozkrokov: Slovenky ho ukázali všetkým a to, čo vytasila Serena, vás odvalí

FOTO Slávna pornoherečka vyvolala ošiaľ na futbale: Hráči na ňu zízali, ponížila hviezdu Arsenalu

FOTO, ktoré prekvapilo fanúšikov: Katka doma na Slovensku a Sagan? Pozrite, kde si užíval!