Držiteľka malého krištáľového glóbusu za slalom v tejto sezóne zaostala za víťaznou Taliankou Federicou Brignoneovou o 90 stotín sekundy. Po sobotnom prvom zjazde v sezóne absolvovala Vlhová v nedeľu prvýkrát aj super-G. Na trať sa postavila s číslom 4 a od úvodu sa snažila o agresívnu jazdu, na treťom medzičase bola priebežne prvá, no záverečný úsek nezvládla podľa predstáv a po chybe prišla do cieľa so stratou.

"Išlo sa mi celkom dobre i napriek tomu, že som urobila veľkú chybu, tak pocit bol dobrý. V podstate som išla neskoro a potom som nestíhala ďalšie bránky. Tréneri mi hovorili, aby som si zobrala viac miesta nad bránkou, ale bohužiaľ, urobila som chybu. Boli to moje prvé preteky v tejto sezóne, takže sme spokojní," povedala Vlhová vo videu Zväzu slovenského lyžovania (ZSL). Na umiestnenie medzi najlepšou desiatkou dnes Slovenke chýbalo iba 26 stotín sekundy. 

Vlhová si tak pripísala trinásť bodov do hodnotenia SP a v celkovom poradí sa z druhého miesta opäť priblížila k vedúcej Mikaele Shiffrinovej, ktorá v Zauchensee neštartovala. Po nedeli stráca na Američanku už len 37 bodov.