Vraví sa, že nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. Práve v horách je naša slalomárka ako doma a tohto prirovnania sa zrejme bude po nepríjemnej udalosti naďalej držať. V našom hlavnom meste sa totiž stala dopravná nehoda, ktorá nemusela pre ňu dopadnúť šťastne. Podľa slov Petry je vinníkom iný šofér, ktorý išiel v meste veľkou rýchlosťou.

FOTO Veronika Velez-Zuzulová bude už čoskoro matkou: Na jej malého synčeka čaká doma hotové kráľovstvo!

„Zamyslime sa nad tým, ako jazdíme. Aj ja jazdím niekedy rýchlo, ale treba dávať pozor, keď si človek sadne do auta,” napísala Vlhová na Instagram a priložila aj fotku vraku auta, v ktorom našťastie v okamihu nárazu už nesedela. Chvíľu predtým totiž z neho vystúpila a zaparkovala ho.

Takto dopadlo auto našej lyžiarky.
Takto dopadlo auto našej lyžiarky.
Zdroj: instagram

Z tohto VIDEA idú zimomriavky: Lyžiarka Vonnová urobila niečo krkolomné! Prečo do toho vtiahla ja svojho milenca?

„Tri minúty pred nehodou som vystúpila z auta,” napísala Vlhová na sociálnej sieti. Do odparkovaného vozidla vrazilo iné. „Moje auto vyletelo na bok a vrazilo do stĺpa. Je na totálku. Strecha nad hlavou bola taká zdemolovaná, že keby tam sedel niekto vyšší, nechcem vedieť, čo by sa stalo...” zamyslela sa Petra. „No nič, ešte nebol náš čas, žijeme a užívame si tento nádherný život,” dodala.