Sympatická rodáčka z Havířova zavesila pred pár dňami na Instagram fotografie z dovolenky pri talianskom jazere Lago di Garda.

Nebolo by na tom nič neobvyklé, keby sa bývalá súperka slovenskej lyžiarky Petry Vlhovej na nich až príliš neprsila. „Kde to pasieš?“, opýtal sa jej pri pohľade na odvážný záber jej krajan, biatlonista Ondřej Mánek. „V Dejviciach,“ bez váhania odpovedala Pauláthová.

Už bývalá česká lyžiarka ukončila svoju kariéru koncom marca na majstrovstvách Českej republiky. „To rozhodnutie prišlo niekedy v priebehu uplynulej sezóny. Bojovala som so stratou motivácie, som typ človeka, ktorý robí všetko na sto percent. Šport ma veľmi bavil, no zároveň som vedela, že už nechcem ísť cez tú hranice, že by som sa nedajbože zranila,“ skonštatovala v rozhovore pre czech-ski.com ešte na jar jedna z najsexi lyžiarok uplynulej dekády, ktorá celkom šesťkrát bodovala vo Svetovom pohári a taktiež sa zúčastnila dvoch olympiád. O aké krivky, je svet lyžovania chudobnejší, si pozrite v GALÉRII!