V tejto sezóne vyhrala Gutová Behramiová štyri super obrovské slalomy v rade a stala sa najväčšou vyzývateľkou Petry Vlhovej v bitke o veľký kryštálový glóbus. Po pondelkových pretekov stráca už len 42 bodov.

Špecialistka na rýchlostné disciplíny už má doma jeden veľký glóbus. Podarilo sa jej  v roku 2016, kedy taktiež kraľovala v super G. Po tomto úspechu začala mať problémy so zraneniami a na ďalšie víťazstvo musela čakať tri roky do februára 2020. V období predtým to vyzeralo, že sa už nikdy nedokáže vrátiť na najvyššie miesta a hovorilo sa aj o jej konci kariéry. Naznačovala tomu aj svadba s populárnymi švajčiarskym futbalistom Valonom Behramim v roku 2018. Ich svadba bola vo Švajčiarsku udalosťou roka a dvojica sa ihneď zaradila medzi najprominentnejšie páry krajiny.

„Nikto mi po zranení neveril. Ja som však na sebe naďalej pracovala napriek zlým výsledkom. Týždeň po týždni, mesiac po mesiaci a rok po roku. To bolo rozhodujúce. Dnes som voľná vo svojej hlave a našla som rovnováhu – ako športovkyňa, ale aj ako človek,“ vyhlásila Lara.

Lara pri svojej popularita neťaží len z výsledkov na svahu, ale aj zo svojho vzhľadu. Vďaka nemu je vďačným objektom fotografov a aj ona sa „vie predať“. Nemá problém s odvážnejšími zábermi a dokonca ani ukázať gatky v cieli, veď pozrite si to sami vo FOTOGALÉRII!