Nahé zábery Vlhovej rivalky nájdete v GALÉRII

Geigerová naposledy skončila v Záhrebe na 5. mieste a vo Flachau na 6. priečke. Výborné umiestnenia si vybojovala najmä skvelými jazdami v druhom kole a nemecká slalomárka, ktorá doteraz stála na pódiu v rámci Svetového pohára iba raz, pričuchla k Petre Vlhovej s Mikaelou Shiffrinovou. Tie zatiaľ ovládli túto sezónu, keď vo všetkých pretekoch obsadili prvé dve priečky.

Christina Geigerová sa však na rozdiel od svojich konkurentiek môže popýšiť niečím iným. Pred necelými dvoma rokmi kývla na ponuku Playboya a to, čo skrýva pod lyžiarskou kombinézou, ukázala celému svetu. O tom, že sa je na čo pozerať, sa môžete presvedčiť sami na záberoch, na ktorých Nemka predviedla poriadne dráždivé pózy. Tie postavia do pozoru nejedného mužského fanúšika. Samotná lyžiarka si fotenie užívala.

 

"Zo začiatku som bola trochu hanblivá, keďže nikdy predtým som sa nefotila bez oblečenia, ale potom som sa cítila veľmi pohodlne," povedala pánskemu magazínu. Prezradila aj to, akí muži sa jej páčia. "Mal by byť úprimný so zmyslom pre humor, aby som sa mala s kým smiať. Samozrejme, musí byť aj trpezlivý a mať pochopenie pre moju prácu, keďže kvôli pretekom cestujem veľmi často," dodala sexi kráska. Pánov však sklameme, pretože Geigerová je šťastne vydatá.

Mohlo by vás zaujímať:

Máme VIDEO ako dôkaz: TOTO závidí Shiffrinová našej Vlhovej!

FOTO Z Vlhovej sa stáva stroj na peniaze: Pozrite, ako si zarába každé preteky!

FOTO Svet sa baví na súperke Vlhovej. Keď zbadala, čo vyviedla Peťa, zostala v šoku!

Po Vlhovej víťazstve vyšlo na povrch šokujúce odhalenie: Ako s týmto mohla zdolať Shiffrinovú?!

Američanka Shiffrinová sa má pred Vlhovou na pozore: Strach a závisť!

VIDEO Máme dôkaz, ako schytal brat Petry Vlhovej šupu do hlavy: Pozrite, TAKTO reagoval!