Pozrite si luxusný dom Shiffrinovej TU!

Najlepšia lyžiarka súčasnosti svoje nové sídlo predstavila aj fanúšikom, keď ju v meste Edwards v štáte Colorado navštívila americká televízia NBC. Shiffrinová ukázala všetky zákutia jej luxusného domu a je sa veru na čo pozerať! 

V dome je vyladený každý jeden detail podľa želania americkej lyžiarky, ktorá má o svoj komfort dokonale postarané. "Neustále sa musím štípať," povedala Shiffrinová počas prehliadky a svoje sídlo označila za svätyňu. Američanka sa priznala, že inšpiráciu čerpala aj počas cestovania cez sezónu a z každého miesta si odniesla niečo, čo následne preniesla aj do finálnej podoby domu.

 

Jedna zo stien je čisto z vyše 100-ročného rakúskeho dreva a svoje čestné miesto majú taktiež všetky trofeje za úspechy v Svetovom pohári. Obývačke dominuje veľký biely gauč, ktorý ako Mikaela priznala, musel spĺňať niekoľko požiadaviek - aby si mala kde vyložiť nohy, zdriemnuť, pozrieť televízor a privítať svojich hostí. 

Do detailov je vyladená aj spáľna, v ktorej má lyžiarka aj niekoľko hudobných nástrojov, no najmä svoju vlastnú kúpeľnu, ktorá je obrovská a dýcha luxusom. Hneď za ňou sa nachádza aj šatník, za ktorý by sa nemuseli hanbiť ani svetové modelky. No a malý bazén v zadnej časti s krásnym výhľadom na okolitú prírodu a kopce je už len čerešničkou na torte. 

Pozrite si luxusný dom Shiffrinovej TU!