FOTO Vlhovej rivalky v plavkách nájdete TU!

Robinsonová na seba upútala pozornosť ešte ako 17-ročná, keď na konci sezóny 2018/19 skončila na druhom mieste v obrovskom slalome v andorrskom stredisku Soldeu. Novú sezónu začala ešte lepšie, keď šokujúco vyhrala hneď prvý obrák v Söldene a v súčasnosti má na konte tri triumfy vo Svetovom pohári.

Novozélanďanka patrí medzi najväčšie talenty svetového lyžovania a má pred sebou sľubnú kariéru. Veď len pred necelými dvoma rokmi ukončila štúdium na strednej škole a dá sa povedať, že lyžovaniu sa naplno venuje až teraz. Sympatická blondínka dáva do svojho športu všetko úsilie, no tentoraz potešila najmä mužské osadenstvo.

Alice sa doteraz na sociálnych sieťach prezentovala najmä fotografiami z tréningov a pretekov, pričom zo súkromia toho veľa neodhalila. Teraz sa však predviedla v plavkách a len 163 centimetrov vysoká pretekárka predviedla svoje krivky v bikinách. Jej fotografie zožali úspech, pretože hneď sa vyrojili fanúšikovia s komentármi, ako jej to sekne a prvýkrát sa mohli pozrieť na to, čo Robinsonová skrýva pod kombinézou. Môžete sa o tom presvedčiť TU!