Horúce a dráždivé FOTO Ackermannovej TU!

Ackermannová zažíva vydarený vstup do sezóny, keď v poslednom slalome v Killingtone skončila hneď za pódiovými priečkami na 4. mieste. Sexi Nemka je očividne v psychickej pohode, k čomu jej zrejme dopomohla aj svadba, ktorú mala na konci mája 2019. Po niekoľkoročnej známosti si zobrala svojho priateľa a na svahu tak už neuvidíte Christinu Geigerovú, ale Christinu Ackermannovú.

Nemecká slalomárka sa však môže pýšiť niečím, čo sa jej konkurentkám nepodarilo. Pred necelými dvoma rokmi kývla na ponuku Playboya a to, čo skrýva pod lyžiarskou kombinézou, ukázala celému svetu. O tom, že sa je na čo pozerať, sa môžete presvedčiť sami na záberoch, na ktorých Nemka predviedla poriadne dráždivé pózy. Tie postavia do pozoru nejedného mužského fanúšika. Samotná lyžiarka si fotenie užívala.

„Zo začiatku som bola trochu hanblivá, keďže nikdy predtým som sa nefotila bez oblečenia, ale potom som sa cítila veľmi pohodlne,“ povedala pánskemu magazínu v roku 2017. Opísala aj to, akí muži sa jej páčia. „Mal by byť úprimný so zmyslom pre humor, aby som sa mala s kým smiať. Samozrejme, musí byť aj trpezlivý a mať pochopenie pre moju prácu, keďže kvôli pretekom cestujem veľmi často,“ dodala.

Ostáva teda veriť, že jej vyvolený spĺňa všetky tieto atribúty a že manžel konkurentky Petry Vlhovej nie je úplne žiarlivý, pretože pri pohľade na zábery z Playboya musel od svojej polovičky odháňať nejedného nápadníka. 

Horúce a dráždivé FOTO Ackermannovej TU!