Čím prekvapili Vlhovú okrem striebornej medaily? VIAC NÁJDETE TU!

Švajčiarka Wendy Holdenerová obhájila svoj triumf v kombinácii spred dvoch rokov, zatiaľ čo pre Vlhovú to je vôbec prvá individuálna medaila zo svetového šampionátu. Pred dvoma rokmi už jedno striebro získala, ale to bolo v tímovej súťaži. Za Holdenerovou a Vlhovou skončila na treťom mieste Nórka Ragnhild Mowinckelová (+0,45 s).

Vlhová bola po prvom kole v zjazde na fantastickom ôsmom mieste. Pred slalomovou časťou bolo jasné, že o zlato sa pobije práve rodáčka z Liptovského Mikuláša a jej konkurentka zo slalomu Holdenerová. Vlhová na ňu strácala tridsať stotín sekundy, z ktorých však dokázala stiahnuť iba 27 a v celkovom súčte oboch jázd jej tak na obhajkyňu zlata chýbali len 3 stotinky!

„Som spokojná, to áno, ale s Wendy to bolo také tesné. Takže je tam aj trochu smútku. V konečnom dôsledku však pociťujem šťastie, je to moja prvá medaila. Mám striebro a je to teda skvelý deň,“ povedala Peťa.

Približne hodinu po konci alpskej kombinácie čakala na najlepšiu trojicu slávnostná korunovácia a odovzdávanie medailí. Holdenerová, Vlhová aj Mowinckelová si však neprebrali len cenné kovy, ale čakal na nich ešte jeden darček, ktorý si organizátori počas šampionátu v Are pripravili pre najlepšiu trojicu!

Aké prekvapenie si pre najlepšiu trojicu pripravili, si môžete pozrieť v našej GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: 

Nebezpečné chvíle pre Petru Vlhovú: Moment, ktorý sa vo švédskom Aare takmer premenil na horor!

FOTO Fanúšikovia neverili vlastným očiam: V tomto vybehla Vlhová na trať?

FOTO Nečakaná situácia na MS v lyžovaní: Z reakcie víťazky bola Vlhová v totálnom šoku!

FOTO Sexi Vonnová zverejnila následky hrôzostrašného pádu: Zdevastovaný zadok a tvár plná modrín!

TOP Petra Vlhová patrí medzi najbohatších lyžiarov sezóny: Aj najlepší muži jej môžu závidieť!