FOTO Vlhovej a vojvodkyne Kate nájdete TU!

Vidieť našu lyžiarku v spoločenských šatách je takpovediac raritným javom. Po životnom úspechu však na Petru Vlhovú čakali aj oficiality a kombinéza musela ísť na chvíľu do skrine. V utorok zavítala držiteľka veľkého glóbusu s celou rodinou a svojím tímom do prezidentského paláca, kde sa stretla so Zuzanou Čaputovou. Obe si pri tejto príležitosti na seba dali modré šaty, čo dámy aj náramne pobavilo. „Zladili sme sa,“ zasmiala sa lyžiarka, na čo prezidentka dodala takisto s úsmevom: „Ani sme to nevedeli.“

Samotná Vlhová však vo svojom outfite žiarila a potvrdila, že keď sa nahodí, tak fanúšikom nepadajú sánky len z jej výkonov. Mnohí si navyše všimli dokonca istú podobnosť medzi ňou a vojvodkyňou Kate. Manželka anglického princa Williama si veľmi podobné šaty, aké mala Petra v prezidentskom paláci, na seba obliekla pred necelými tromi rokmi. Princezná vtedy zavítala do továrne automobilky McLaren v anglickom Rotherhame.

Najvýraznejším rozdielom na ich outfitoch boli gombíky a strih šiat v dolnej časti, no dĺžka rukávov, golier či samotná farba boli takmer identické. Naša lyžiarka pri výbere šiat zrejme nehľadala inšpiráciu vo vojvodkyni z kráľovského dvoru, no na Kate Middleton sa podobala aj vďaka decentnému líčeniu, ktoré zvýraznilo črty Petrinej tváre. Navyše obe majú rovnakú farbu vlasov aj podobný účes. Ak by ešte Vlhová zvolila modré lodičky, bola by takmer dokonalou kópiou Kate.

V čom sa podobali?
  • účes 
  • farba vlasov 
  • strih a farba šiat
  • líčenie