FOTO Vlhovej výcviku nájdete TU!

Víťazka Svetového pohára v alpskom lyžovaní za uplynulú sezónu s fyzickými aktivitami nemá najmenší problém, no Petra teraz dostala poriadne do tela. Minister obrany Jaroslav Naď jej venoval zážitkový deň v prítomnosti elitných jednotiek našej armády a Vlhová si tak mohla na vlastnej koži vyskúšať, v čom je jej príprava na sezónu iná v porovnaní s vojenskou drinou.

Rodáčka z Liptovského Mikuláša sa počas jednodňového výcviku na nudu sťažovať nemohla. Najlepšia lyžiarka na svete si zastrieľala z pušky, skákala z mosta do vody, liezla cez rôzne zábrany a spúšťala sa na lane. S vojenskými prekážkami nemala naša lyžiarka najmenší problém a deň si užila spoločne aj so svojím priateľom Michalom Kyselicom.

„Veľmi som si užila celý deň. Najviac asi zoskok z veže a potom aj streľbu s rôznymi zbraňami. Týmto by som sa chcela poďakovať ministerstvu obrany aj všetkým vojakom, ktorí sa o mňa starali. Dúfam, že sa ešte uvidíme a že si to opäť užijeme,“ povedala spokojná Vlhová po adrenalínovom zážitku.