FOTO Tehotná priateľka futbalovej hviezdy nemá zábrany: Odhodila šaty a celému svetu ukázala všetko

Patrila k najkrajším a najodvážnejším českým lyžiarkam. Skikrosárka Andrea Zemanová musela pre problémy s kolenami vynechať olympiádu v Pjongčangu a teraz prišla ešte smutnejšia správa. Stále len 25-ročná dcéra slávneho zjazdára Bohumíra Zemana končí kariéru.

Jej odvážne FOTO nájdete v našej GALÉRII TU!

„Ahoj všetci. Chcela by som vám oznámiť, že po tom všetkom mi kolená neumožňujú ďalej vrcholovo športovať. Každý rok bol v tomto drsnom športe boj. Ale krásny. Bolesti kompenzovali tie najkrajšie zážitky. Nechcem tu písať dlhý srdcervúci príspevok o tom, čo som prežívala a prežívam. Kto si tým neprešiel, aj tak nepochopí,“ napísala Andrea na Facebooku.

FOTO Najsexi futbalistka sveta pení ako besná: Na internet jej ušli nahé zábery!

Podobne ako jej známy otec začínala v zjazdovom lyžovaní, štartovala dokonca na majstrovstvách sveta v roku 2011 a predstavila sa aj vo Svetovom pohári. Učaroval jej však aj skikros, kde predviedla aj svoje akrobatické schopnosti. Debutovala v roku 2013 a o dva roky neskôr dosiahla svoj najväčší úspech vo „sveťáku“, keď vybojovala druhé miesto. Dostala sa aj na olympiádu v Soči 2014.

Známou medzi fanúšikmi sa stala ale aj vďaka dráždivým fotkám na sociálnych sieťach, na ktorých niekoľkokrát odhalila nielen svoje vyšportované pozadie. To raz čiastočne zakryla iba ikonkou malej broskynky, inokedy sa zase predviedla iba v spodnom prádle s ikonkou mačičky. 

Jej odvážne FOTO nájdete v našej GALÉRII TU!

Môže vás zaujímať:

 

FOTO Najvulgárnejšie fanúšičky sveta sme našli na dostihoch: Spité na mól s odhalenými prsiami i rozkrokmi!

 

FOTO Cibulková vytiahla horúce zábery svojej mamy: Tieto detaily sú poriadne sexi!

 

FOTO Chlapi budú závidieť. Naše športovkyne vytiahli buchtičky: Pohľad na Kuzminovú, Šramkovú a ďalšie stojí za to