EXKLUZÍVNE zábery z rozpačitých osláv Vlhovej víťazstva

Vlhová si pripísala ôsme prvenstvo v slalome v kariére a štrnáste celkovo. Veľkolepým triumfom sa zároveň dostala na čelo celkového poradia pred Američanku Shiffrinovú. Za Slovenkou zaostala druhá Švajčiarka Wendy Holdenerová a tretie miesto obsadila Rakúšanka Katharina Truppeová. „Je to odlišné víťazstvo, ale stále sa počíta. Prvé kolo bolo z mojej strany veľmi zlé, v druhom som zatlačila a nakoniec som mala šťastie. Chcela som vyhrať, pretože som tu mala takmer domáce publikum,“ prezradila naša lyžiarska hviezda po pretekoch v oficiálnom rozhovore pre reportérku FIS.

Tím Petry Vlhovej, na čele s otcom Igorom, trénerom Liviom Magonim či priateľom Michalom Kyselicom boli od radosti celí bez seba. Veď slovenská lyžiarka má formu ako hrom a prvenstvo získala v treťom slalome v rade za sebou. Petra však svoje emócie v cieli pretekov krotila.

Mala na to vážny dôvod. Exkluzívne zábery portálu Šport24.sk dokumentujú náladu bezprostredne po pretekoch v cieli, ale aj pri dekorovaní víťaziek. Viac sa dozviete v galérii. Niektoré výrazy tváre našej superhviezdy Vlhovej boli veľmi rozpačité.

TU nájdete EXKLUZÍVNE zábery z osláv Petry Vlhovej!