FOTO Vonnovej psov po útoku nájdete TU!

Vonnová je už dlhé roky známa tým, že so svojimi štvornohými miláčikmi chodí prakticky všade, kde sa dá. Podľa mnohých najlepšia lyžiarka v histórii sa na sociálnych sieťach rada chváli nielen svojimi dokonalými krivkami, ale aj životom so psíkmi. Pred pár dňami však dvaja z nich skončili u veterinára.

Priateľka hokejového obrancu New Jersey Devils P. K. Subbana sa podelila o starosti, ktoré musela ihneď riešiť. „Moji chlapci sa dostali počas víkendu do problémov. Vybehli z domu a začali naháňať dikobraza... presne tak, ako to chlapci robia. Som veľmi vďačná, že sú v poriadku. Ďakujem mojej rodine a priateľom za to, že im pomohli dostať sa bezpečne domov a za starostlivosť, ktorú následne dostali u veterinára,“ napísala Vonnová.

Američanka pripojila aj obrázky dvoch nešťastníkov s nosmi a ústami posiatymi pichliačmi od dikobraza, ktorý sa počas naháňania bránil a spôsobil im veľké bolesti. Zákrok na veterinárnej klinike však hravo zvládli a úspešne sa z neho zotavujú. Vonnová tak môže mať srdce znova na mieste.