FOTO Shiffrinovej a Kildeho nájdete TU!

Tak ako Shiffrinová, aj Kilde patrí medzi najlepších lyžiarov na svete. V sezóne 2019/2020 získal Nór veľký krištáľový glóbus za celkové prvenstvo vo Svetovom pohári, no na 16. január 2021 nebude mať najlepšie spomienky. Počas tréningu super-G v rakúskom Reiteralme spadol a roztrhol si väzy v kolene a s obhajobou celkového prvenstva sa mohol rozlúčiť. V tom čase Shiffrinová už takmer rok smútila po tragickej a nečakanej smrti otca Jeffa.

Podľa Kildeho práve náročná situácia oboch pomohla ich vzťahu a paradoxne ich zblížila ešte viac. „S Mikaelou sa poznáme už šesť rokov. Vždy sme si dobre rozumeli, no až teraz to začalo medzi nami iskriť,“ prezradil lyžiar pre nórske noviny Verdens Gang. „Veľa sme sa medzi sebou rozprávali a neustále ma podporovala. Sama žažívala skvelú sezónu, ale ešte sa nedokázala spamätať zo smrti otca. Boli sme si navzájom ako keby sparring partnermi. Niečo sme si dávali a niečo brali. Je to zvláštne, pretože keď sa stane niečo zlé, nakoniec môže byť z toho aj niečo dobré,“ dodal Kilde o začiatkoch ich lásky.

Nóra potešili aj rady od Mikaely, ktorá si prešla podobným zranením kolena a práve jej otec bol skúsený lekár, ktorý mal s takýmito prípadmi bohaté skúsenosti. Keď však ich vzťah vyšiel na povrch, Kilde ostal v šoku. „Mikaela je v Amerike superstar. Keď to bolo oficiálne, dostal som množstvo telefonátov a správ, ale užíval som si to. Povedali sme si, že s tým vyjdeme von teraz pred novou sezónou, pretože inak by bolo okolo toho množstvo špekulácií,“ objasnil hviezdny lyžiar.

Sexi FOTO Shiffrinovej a Kildeho nájdete TU!

Vzťah s lyžiarkou mu vyhovuje

Kildemu nevadí, že jeho partnerkou je lyžiarka, práve naopak. „Obaja vieme, na čo sa máme zamerať. Keď sme spolu, tak sa môžeme baviť a zároveň trénovať, je to ako žiť rovnaký život,“ myslí si nórsky lyžiar.