Odvážne FOTO aj tehotnú Veithovú nájdete TU!

Dvojnásobná víťazka Svetového pohára sa čoskoro stane mamou. „Láska v brušku,“ oznámila tehotenstvo na sociálnych sieťach sympatická Rakúšanka. Šťastná Veithová je už v 20. týždni tehotenstva a s manželom Manuelom sa na nové životné roly zjavne tešia. „Už teraz sme vďační a plní lásky,“ dodala bývalá šampiónka k radostnej novinke.

Veithová, ktorú mnohí poznajú zo zjazdoviek ešte s dievčenským menom ako Fenningerovú, ukončila kariéru vlani pre zdravotné problémy. Ťažké zranenia kolien spravili tmavovlasej kráske škrt cez rozpočet, inak by sme ju pravdepodobne videli súperiť na zjazdovkách aj dnes. Trojnásobná majsterka sveta má zo svetových šampionátov dokopy šesť cenných kovov a darilo sa jej na olympiáde. 

Práve pod piatimi kruhmi zaznamenala Veithová posledný výrazný úspech svojej kariéry, keď v Pjongčangu 2018 získala striebro v super-G po tom, ako celý svet šokovala svojou zlatou jazdou Ester Ledecká. Štyri roky predtým v Soči Veithová v super-G vyhrala a v obrovskom slalome bola strieborná.