Rakúska hviezda z minulých rokov bola kráľovnou slalomu, veď vo svojej kariére dokázala ovládnuť v tejto disciplíne až 35. pretekov. Iba vlani jej rekord uchmatla a v počte triumfov v najtechnickejšej lyžiarskej disciplíne predbehla americká hviezda Mikaela Shiffrinová. 

Na počesť príchodu Marlies do lyžiarskeho strediska neďaleko Salzburgu, kde sa dnes koná ženský večerný slalom, jej organizátori pripravili posedenie. Zúčastnili sme sa na ňom aj my a sympatickú rodáčku z Liezenu požiadali o pár slov ku Petre Vlhovej. Ešte predtým ale porozprávala o tom, čo aktuálne robí.

"Začiatkom mája čakám tretieho potomka. Už mám dvoch synov a ten starší, ktorý má tri roky, už začal s lyžovaním," pochválila sa sympatická mamička, ktorej sa bruško už viditeľne zaobľuje. Mimochodom, jej manželom je bývalý olympijský víťaz v slalome a obrovskom slalome Benjamin Raich. Marlies má aj mladšiu sestru Bernadette, ktorá štartuje vo Svetovom pohári.

Potom už Schildová, ktorá bola v minulosti veľkou súperkou a rivalkou našej Veroniky Velez-Zuzulovej, povedala aj niečo ku Vlhovej. "Veľmi sa mi páči, ako Petra zodpovedne trénuje. Tiež aj to, ako na sebe maká. Je cieľavedomá a musí vytrvať v tom, čo robí," priznala Marlies a dodala: "Viem zo svojej kariéry, aké to je frustrujúce, keď je niekto tak často na druhom mieste. Na druhej strane ju to motivuje, aby porážala častejšie Mikaelu."

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Slovenskí futbalisti vyrazili s polovičkami na dovolenky: Fú, to je nálož v plavkách!

FOTO Slávna bojovníčka už totálne prestrelila: Porno, akty a teraz nechutnosti s tampónom v ringu!

FOTO Šokujúce slová partnerky zosnulého Adamca po pohrebe: Toto si Jožko nezaslúžil!