Pozrite, v akom brutálnom luxuse býva Vlhová vo vychytenom francúzskom stredisku Méribel

Vlhová prišla na svetový šampionát zabojovať o dve medaily. V obrovskom slalome vo štvrtok jej to však nevyšlo a obsadila až siedme miesto. Ďalšiu šancu bude mať v dnešnom slalome. Práve táto disciplína je pre našu pretekárku tou najsilnejšou. Na to, aby mala pred pretekmi čistú hlavu a bola maximálne koncentrovaná potrebuje vhodné prostredie, kde bude mať súkromie a dostatok pokoja.
 
Zisťovali sme preto priamo v dejisku to, kde si Vlhová našla útočisko spoločne so svojím tímom. Podarilo sa nám zistiť, že sa ubytovali priamo v Méribeli, v ktorom sa ide ženská časť svetového šampionátu. Našli si jedno z najluxusnejších miest, ktoré je na samom vrchu Álp. Ubytovali sa v nadupanom hotelovom komplexe Antares Méribel.
 
Prítomnosť našej hviezdnej pretekárky najskôr potvrdil pre náš portál personál a neskôr sa z neho vyrútila aj samotná Petra s členmi jej tímu. Posvietili sme si na to, koľko stál pokoj a súkromie, ktorý v tomto mejastátnom komplexe rozhodne našla. Zo sumy, ktorú musel Tím Vlha za týždeň pobytu „vysoliť“ vám zaručene padne sánka. VIAC SA DOZVIETE V GALÉRII