Nasťa Kuzminová potešila najcennejším kovom, ktorý vybojovala na olympiáde v Pjongčangu, všetkých Slovákov! Každé preteky však veľmi prežívajú od začiatku do posledného finišu aj rodičia jej manžela Daniela Kuzmina, ktorí zostali doma v Selciach s ich deťmi Olíviou (2,5) a Jelisejom (10).

Šokujúce priznanie Kuzminovej po zlatých pretekoch. Pozrite, čo sa stalo Nasti tesne pred štartom.

Inak to nebolo ani v sobotu, keď „nalepení“ na obrazovke sledovali famózny výkon svojej nevesty, ktorá vyhrala preteky s hromadným štartom. „Vždy sú to obrovské nervy,“ hovorí Natália Kuzminová. „Veľmi sa z jej zlata tešíme, sú to nádherné chvíle. Od dojatia som vypustila aj slzu,“ priznala s úsmevom. Hneď po pretekoch im volalo a gratulovalo obrovské množstvo ľudí. „Od šťastia mnohí plakali,“ opísala chvíle krátko po nevestinom triumfe.

Zlatá Kuzminová prezradila odpoveď na dôležitú otázku: Takáto je pravda o mojom konci kariéry!

Maličká Olívia videla Nastin úspech so starými rodičmi. „Bola hlavne šťastná, že vidí mamičku,“ smeje sa pani Natália. Jelisej však doma nebol, išiel na bežky s kamarátmi. „Pozrel si to niekde s nimi, v skupinke. Hneď potom nám ale celý naradostený volal, že mamička má zlato,“ prezradila. Od začiatku olympiády sa vraj tešil na medaily a teraz ich má už tri.

Momentky z veľkého víťazstva Kuzminovej si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Šokujúce vyhlásenia Kuzminovej a Slovensko plače. Nasťa, naozaj to myslíš vážne?!

Na nevestu sú Kuzminovci veľmi hrdí. „Toto je jej najúspešnejšia olympiáda, za toľkú drinu si to zaslúži,“ hovorí. „Nasťa je v prvom rade matka a žena. Veľa si musí odriekať, dlhé odlúčenia od detí pre ňu nie sú jednoduché. Keď je doma, všetok voľný čas venuje synovi a dcére, o domácnosť sa stará perfektne. Celú sezónu tvrdo pracovala, o to krajšia je pre ňu odmena v podobe zlata,“ povedala.

Kuzminovej prvý rozhovor po zlate:

S Nasťou tesne po pretekoch ešte hovoriť nestihli, no so synom Danielom si už volali. „Veľmi to prežíva, len je trošku nešťastný, že nevidel naživo záverečný finiš. Celý čas totiž sledoval cez ďalekohľad streľbu,“ vysvetlila. „Samozrejme, má obrovskú radosť. Veď je to aj jeho úspech,“ dodala.

Celý svet nechápavo krúti hlavou! Olympiáda si urobila z Vlhovej a Velez-Zuzulovej dobrý deň: Slovákov po tomto naštve ešte viac!

FOTO Kuzminovej rodičia po zdrvujúcej správe penili, vrátili vstupenky na olympiádu: Nedokážeme tomu uveriť!

Boris Kollár sa obul do Kuzminovej: Pošlem ťa aj s medailou do...!