TU nájdete EXKLUZÍVNE zábery SEXI ŠRAMKOVEJ z Wakelake! 

Pre niekoho môže byť wakeboarding veľkou neznámou. Je to vodný šport, ktorý vznikol kombináciou vodného lyžovania, snouboardingu a surferských techník. Naša tenistka sa tomuto adrenalínovému športu venuje už niekoľko týždňov na bratislavských Zlatých pieskoch. „Mám za sebou päť tréningov s profesionálnym trénerom Michalom Zubom. Dostala som sa k tomu náhodou cez Instagram. Začalo sa mi to veľmi páčiť, celkovo prostredie na Wakelake. Skúsila som to vyskúšať a musím sa priznať, že sa mi to naozaj zapáčilo,“ prezradila pre portál Šport24.sk nadšene Šramková.

Tá je v tomto športe úplný nováčik. Svoje doterajšie výkony s doskou na vode si netrúfa okomentovať. „To sa musíte skôr opýtať trénera,“ smiala sa naša fedcupová reprezentantka. Oslovili sme teda samotného trénera, ktorý neváhal a zhodnotil Šramkovej výkony. „Na to, že je úplná začiatočníčka a nemá žiadne skúsenosti s boardovými športami jej to ide veľmi dobre. Po tom, čo sme prekonali štarty, sa veľmi rýchlo dostala k tomu, že dokáže spraviť celé kolo. Uvidíme, akú bude mať chuť jazdiť ďalej a ako jej to pôjde,“ zdôveril sa Michal Zub.

Talentovaná slovenská tenistka sa nebojí zranení, ktoré si môže pri páde na hladinu vo veľkej rýchlosti ľahko privodiť. „Mala som zatiaľ nejaké tie modriny, ale tréner na mňa dáva pozor, čiže som predišla horším šrámom,“ pokračovala 23-ročná rodáčka z Bratislavy.

Tenisová sezóna sa pomaly, ale isto v dohľadnej dobe začne konečne naplno rozbiehať. Šramková napriek tomu dúfa, že si na wakeboarding nájde čas aj počas nej. „Wakeboarding je pre mňa viac menej taký mentálny relax. Samozrejme, ak idem už jedno či dve kolá, tak cítim ruky. Uvidíme, keď začnú turnaje, ale rada by som stíhala chodiť častejšie aj počas tenisovej sezóny,“ dodala pre náš portál.

TU nájdete EXKLUZÍVNE zábery SEXI ŠRAMKOVEJ z Wakelake!