×

GOLONKOVINY Legendárny Žiletka si zobral do parády mladého futbalistu: Takto naložil zbitému Šatkovi!

Nedáva si servítku pred ústa! Legenda nášho hokeja Jozef Golonka (80) sa pre sport24.sk už tradične vyjadruje na aktuálne témy. Aj najnovšie tak spravil, keď sa pozastavil pri ďalšom škandále mladého futbalistu Ľubomíra Šatku (22). Takáto je jeho reakcia.

V našom štúdiu sa Žiletka, ako bývalého špičkového útočníka prezývali, rozrečnil. Ako prvého si zobral „do laty“ reprezentanta Šatku z Dunajskej Stredy. „Keď som povedal minulý tždeň, že Hapal, keď príde ako tréner do národného mužstva, a že bude dúfať, že tí hráči sa trochu zrovnajú vo svojej morálke alebo v niečom podobnom, a už tu vidíme, že má prvý problém,“ začal Golonka na margo Šatku, ktorý v nedeľu ráno mal byť inzultovaný 19-ročným mladíkom a má zranenia v tvárovej časti.

Futbalista Dunajskej Stredy sa po napadnutí zabarikádoval doma: Šatka sa skrýva pred svetom!

„Hráč musí dodržiavať určitý režim a má dohodnuté zmluvy, v ktorých sa hovorí, že kedy má nastúpiť na tréning, ako sa má chovať mimo ihriska. Ide o kódex. No mám taký dojem, že tieto naše zmluvy taký kódex nemajú. Keď sponzori, ktorí platia týchto hráčov, keď horko-ťažko funkcionári zháňajú peniaze, aby mali dobré výplaty a pripravujú im podmienky. Čo mňa veľmi prekvapuje, že v DAC dokázali bez kriku postaviť nádherný štadión, že majú akadémiu a snahu. A teraz príde takýto malér, kde mladý hráč vytvorí nový konflikt a ten starý ešte nie je ani zažehnaný,“ pokračoval Golonka. 

Mladý futbalista Dunajskej Stredy je aktuálne v domácom liečení a s médiami komunikuje len ojedinele. „Pre Šatku je trest aj to, že má zlomenú sáku, že nebude môcť trénovať 4 týždne a takému mladému hráčovi za 4 týždne môže odísť forma,“ myslí si Golonka a dodal: „My sme tiež chodili do baru, to poviem otvorene. Ale my sme išli kedy, keď sme prehrali 3-4 zápasy za sebou a boli medzi nami nezhody, tak sme išli do pivnice, kde nikto nebol, dali sme si salámu a pivo a tam sme si to vyrozprávali, žiadne škandály. Vyšli sme von a porazili najťažšieho súpera.“

Legendárny útočník NHL Marián Hossa nestál na ľade pre chorobu už 18 mesiacov: Aj bez hokeja si život užívam!

 

AJ TOTO VÁS ZAUJME

FOTO Stochova exmilenka schudla 30 kíl: Z kyprej buchtičky brutálna SEXBOMBA!

FOTO Jeden z najslávnejších športovcov Slovenska sa tajne oženil: Pozrite si nové doteraz nezverejnené zábery zo svadby!

Prečo vláči Federer po turnajoch slovenskú manželku Mirku? Šokujúce tajomstvo je v posteli!

Slovenskí futbaloví reprezentanti vymenili po nočnom žúre miesto zrazu: Tu si (ne)vyhodia z  kopýtka!

Autor: iw
Video
Diskusia