FOTO Známa moderátorka sa musela zblázniť: Fotí nahé akty so psami

Za zvieratá by dala všetko. Známa športová moderátorka Erika Fernándezová (33) je milovníčkou zvierat, ale hlavne psov. Aby sa im lepšie žilo, tak neváhala nafotiť obnažené zábery.

Kolumbijská televízna moderátorka je v Mexiku veľkou hviezdou a na sociálnych sieťach má státisíce fanúšikov. Dokonca mala randiť aj s legendárnym Ronaldinhom. Nemiluje však len futbal, ale aj psy. Aby sa im lepšie žilo v útulkoch, tak so štvornohými chlpáčmi neváhala nafotiť pikantné zábery. Nimi sa snaží namotivovať ľudí, aby si psíka adoptovali alebo aspoň prispeli na zlepšenie podmienok pre život v útulkoch.

„Pamätajte, že všetky príspevky idú na moju nadáciu a na každej fotografii je pes, ktorého si môžete adoptovať,“ vyhlásila na Instagrame. Psíkom sa tak naskytá pohľad na nahé telo potetovanej televíznej hviezdy.

Fernandézová nikdy veľmi neinklinovala športu. Dokonca sa chcela vydať na dráhu zdravotnej sestry, ale po účasti v súťaží modeliek ju zlákali kamery a už 5 rokov je hviezdou Fox Sports Mexico. „Na začiatku som o športe nevedela nič, ale krok po kroku som sa do toho dostala. Nie som odborní, ale skôr amatér, ktorý miluje šport,“ priznala potetovaná kráska. 

Pikantné zábery moderátorky si pozrite TU!


Mohlo by vás zaujímať: 

FOTO Šokujúci prílet Vlhovej na Slovensko: Keď vyšla z lietadla, neverila vlastným očiam 

FOTO Slovenská lyžiarka zatienila najlepších športovcov: Z jej výstrihu nevedeli odlepiť zrak! 

FOTO, ktoré nemal nikto vidieť: Neuveríte, čo stváral Djokovič na svadbe za zatvorenými dverami!

Autor: Šport24.sk
Video
Diskusia