FOTO Známa fitnesska si na seba nezarobila: Posilňovanie ju neuživilo a začala nakrúcať filmy pre dospelých!

Posilňovanie príliš nevynášalo. Pauline von Schinkel kedysi patrila medzi ženy s navyrysovanejšou postavou na svete. Na jej tele by ste nenašli ani kúsok tuku a svaly mala sťa skala. To si udržiava aj dodnes, ale už sa nechce zapáčiť porotcom, ale živí sa inak. Zábery sú vhodné len pre čitateľov od 18 rokov!

Pauline s prezývkou Mrs Badass sa často chváli, že je fitness modelkou, ktorá miluje beh, posilňovanie, lezenie a v minulosti sa tomu venovala aj profesionálne. Teraz je však už len fitness hviezdou instagramu, ktorá sa nijak neodlišuje od tých ostatných – štíhle nohy, úzky pás, široké ramená. K tomu si pripočítajme umelé prsia či tetovanie. Netají sa ani tým, že miluje sex.

  1. No a túto svoju záľubu v posteľných radovánkach premenila na obživu. Venuje sa hlavne natáčaniu videí, na ktorých uspokojuje samú seba. Na internet sa však dostalo aj video radovaniek s priateľom. Všetko nakoniec predáva cez webovú stránku. "Dokážem si tým slušne privyrobiť," neskrýva hlavným motív zárobku. 

Okrem sexu ju fascinuje aj tvrdý tréning a kone. Vlastní ich dokonca až osem a keď práve nenatáča pikantné klipy, tak sa venuje ródeu. Nie je však tou pravou pornoherečkou, ktorá by podávala výkon pred kamerami od rána do večera. „Mám svoj obchod s potrebami a oblečením na silový tréning. Je to zaujímava práca,“ priznala Pauline. No avšak ani to ju neuživí až tak, aby nemusela predávať pikantné zábery na svoje telo.  

Pikantné zábery Pauliny vhodné len od 18 rokov si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII!

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Koniec veľkej lásky: Hokejista Tatar je voľný, jeho bývalka sa už bozkáva s INÝM!

FOTO Plekanca a Vondráčkovú spojil Jágr: A takto to celé začalo!

FOTO Nasťa Kuzminova ako zamilovaná puberťáčka: TAKTO si užívala so svojim manželom na Kamčatke!

 

Autor: Šport24.sk
Video
Diskusia