ZA TÚTO SEXICU VYSOLIL BECKHAM STÁTISÍCE EUR!

Nie je to tak dávno, čo sa dali dokopy. Brooklyn a Nicole tvoria pár len niekoľko mesiacov, no napriek tomu si povedali, že je čas na svadbu. Tá nebude jedna, ale rovno dve. Prvá sa uskutoční vo Veľkej Británii, druhýkrát si povedia áno na slnečnej Floride, odkiaľ pochádza sexi blondínka. Svadby sa ale majú uskutočniť budúci rok, až keď pominie riziko koronavírusu.

Dôkazom toho, že to začínajúci fotograf Brooklyn to s mladou herečkou myslí vážne, svedčí fakt, že na nej rozhodne nešetrí. Aby ju poriadne ohromil, kúpil Nicole zásnubnú 5-karátový diamantovú obrúčku, ktorej cena je odhadovaná na 225-tisíc eur. „Som najšťastnejší muž na svete. Sľubujem, že budem najlepší manžel a jedného dňa aj otec,“ vyznal sa Davidov syn, ktorý krásnu herečku požiadal o ruku pred dvoma týždňami.

Neostalo však len pri obrúčke, ale aj samotné veľkolepé slávnosti budú stáť obrovské peniaze. Do médií prenikli informácie, že budúci mladomanželia „zacvakajú“ astronomických 4,5 milióna eur. Ak by ste si však mysleli, že všetko bude platiť Brooklyn Beckham, alebo jeho slávny otec David, ste na omyle. Väčšinu by totiž mal zaplatiť rozprávkovo bohatý otec Nicole, Nelson Peltz, ktorého majetok sa odhaduje na takmer 1,5 miliardy. Aj preto vraj požaduje, aby dcérka a nastávajúci zať podpísali predmanželskú zmluvu.

S finančným príspevkom nechcú zaostať ani David a Victoria Beckhamovci, ktorí vraj na svadbu tiež chcú prispieť. „Obaja sú nadšení. Cítiť, že Brooklyn konečne stretol dievča, ktoré s ním nie je kvôli sláve ani peniazom. V skutočnosti jej rodinné bohatstvo zatieňuje Beckhamove,“ povedal zdroj blízky rodine pre britský denník The Sun.

ZA TÚTO SEXICU VYSOLIL BECKHAM STÁTISÍCE EUR!