TU SI POZRITE ZÁBERY Z VÉMOLOVEJ MEGAPÁRTY V PRAŽSKOM VÉMOLANDE!

Vémola patrí k najrešpektovanejším zápasníkom z česko-slovenskej bojovej scény. Známy je svojou buldočou povahou, tvrdými tréningami, v ktorých ide vždy na hranicu svojich možností. Inak tomu nie je ani v jeho súkromnom živote. Všetkým opäť raz ukázal, ako si to vie užiť, keď má narodeniny. Vo svojej vile v Prahe usporiadal oslavu svojich 35. narodenín. To aj napriek tomu, že má narodeniny až 1. júla. Ako inak, bola to obrovská párty. „Asi si myslíte, že som alkoholik, ale z vlaňajška tu mám stále ešte sto fliaš,“ odkázal vtipne český Terminátor gratulantom.

Tých prišlo niekoľko desiatok. Menoslov hostí bol poriadne nabitý. Na „miesto činu“ dorazili jeho kolegovia zápasníci David Dvořák, Michal Martínek alebo herec Jiří Krampol a populárny hudobník a herec Václav "Noid" Bárta. Martínkovi robila spoločnosť snúbenica Lenka, ktorá je známa aj ako Angel Piaff. Je to jej umelecké meno, nakoľko patrí k známym pornoherečkám.

Vo „Vémolande“ sa diali veľké veci. Hostia a oslávenec sa podľa dostupných záberpv bavili vo veľkom štýle. Legenda UFC sa dokonca vykúpala v bazéne. Jeho kamaráti ho tam totiž hodili a mali z toho veľkú srandu. „Prajem mu veľa zdravia, pretože to je v našom športe to najdôležitejšie, veľa vyhratých zápasov a nech ho ešte veľa rokov vidíme na scéne,“ zaželala Vémolovi vychádzajúca hviezda českej MMA David Dvořák, ktorý pred časom prvýkrát zvíťaziť  slávnej UFC.

Karlos mal okrem iného veľký dôvod na úsmev, pretože mal konečne prvýkrát pokope celú rodinu. Na párty boli prítomní jeho dcéra a syn, ktorí žijú v Anglicku a polročná dcérka Lili.  „Mám všetky tri deti v dome, to je krásne,“ vytešoval sa v rozhovore pre Blesk.cz hrdý otec.

TU SI POZRITE ZÁBERY Z VÉMOLOVEJ MEGAPÁRTY V PRAŽSKOM VÉMOLANDE!