O Lucii Javorčekovej sa hovorí, že je to Slovenka, ktorá má najviac followerov na Instagrame. Sleduje ju tam až 1,2 milióna odberateľov a tí veľmi dobre vedia, prečo sledujú našu krásku s dokonalou postavou, ktorú rada ukazuje aj tak, ako ju príroda stvorila.

Zahraničné médiá na ňu narazili len pred niekoľkými mesiacmi. „Dvadsaťšesťročná Javorčeková si na sociálnej sieti získala obrovskú pozornosť po tom, ako zdieľala svoje fotografie na bicykli a v súkromí, kde bola sporo odetá. Kráska sa nebojí pred kamerou ukázať všetko,“ napísal o nej pred časom britský bulvárny denník The Sun.

Javorčeková má dokonca o 200-tisíc followerov na Instagrame viac ako trojnásobný majster sveta v cyklistike Peter Sagan. Cyklistike sa však venuje len rekreačne a keď na bicykel vysadne, nezabudne sa tým pochváliť na sociálnych sieťach ako aj pred pár dňami. Inak sa slovenská kráska, ktorú v jej domovine málokto pozná, venuje najmä modelingu, v ktorom má čo ponúknuť a nebojí sa ukázať všetko.

ŠTEKLIVÉ ZÁBERY JAVORČEKOVEJ, NA KTORÝCH JE ÚPLNE NAHÁ, NÁJDETE TU!

Zábery sú vhodné len pre čitateľov od 18 rokov!

FOTO Zahraničné médiá riešia sexi Slovenku: Kašle na cyklistiku. Jej prsia obleteli celý svet, pred kamerou ukázala všetko!

FOTO Páni, Timea vás rozpáli ako nikdy doteraz: Sexi fitneska ukázala svoju pýchu v celej svojej kráse!

FOTO Svetoznáme krásky ide roztrhať: Ich holé prsia a odhalené rozkroky obdivuje celý svet

Obrovský ŠKANDÁL. Unikli FOTO, ktoré nemal nikto vidieť: Nahé hádzanárky skončili v porne!