Nádhernej športovkyni stiahlo zadok najmä v momente, keď švajčiarsky colníci objavili v útrobách jej bobov plastovú dózu, ktorá obsahovala podozrivý biely prášok. „Kokain?!“ opýtali sa americkej krásky, ktorá na ich otázku stihla reagovať len vypúlenými očami.

Nahé zábery nádhernej Američanky si pozrite TU!

S parťáčkou Kaillie Humphriesovou sprostredkovali tento zážitok naživo prostredníctvom sociálnej siete, pričom sa na ňom dobre bavili. Avšak len do chvíle, kým neoblomní colníci objavili aj nezrovnalosti v dokumentoch, po čom ešte viac na obe športovkyne pritvrdili. „Preboha, oni si snáď naozaj myslia, že vezieme pol kila kokaínu a teraz nás zavrú,“ zúfala vo videu Lolo Jonesová.

Napokon sa všetko vysvetlilo a po dvojhodinovom skúmaní švajčiarski strážcovia hraníc zistili, že Američanky prevážajú povolený podporný prostriedok kreatín. Cesta z Winterbergu do švajčiarskeho zimného strediska sa však sympatickej dvojici kvôli tejto nepríjemnej udalosti pretiahla z klasických ôsmich hodín na dvanásť.

Tridsaťosemročná rodáčka z Des Moines sa nepostarala o rozruch prvýkrát. Azda najviac dala o sebe vedieť, keď nafotila pikantné akty. „Síce nemám kozy, nemám zadok, ale zato mám kopec sebavedomia,“ okomentovala spomínané fotografie pre populárny magazínu ESPN. Veľa nechýbalo a po rokoch ju mohli vyzliekať donaha aj švajčiarski colníci...