Kto každý sa priživoval na sláve športovcov, si môžete prečítať TU

Najúspešnejšia slovenská tenistka Dominika Cibulková je známa tým, že si potrpí na luxusné oblečenie. Tenisom si zarobila už milióny, a tak si môže dovoliť hocijaké módne výstrelky za desaťtisíce eur. Ako napríklad aj kožuchy, pre ktoré padli za obeť zvieratá.

Cibulkovej mánia kontroverzných kúskov však zdvihla žlč niektorým známym slovenským osobnostiam natoľko, že si to nenechali len pre seba a svoj názor vykričali do celého sveta. Veľké haló vzniklo len nedávno okolo statusu speváka Roba Pappa, ktorý tenistku častoval poriadne ostrými slovami, keď ju nazval nevychovanou a bezcitnou.

No a keďže v médiách sa tento konflikt vo veľkom rozoberal, príležitosť chytil za pačesy aj Martin Jakubec. Ten tenistku dourážal extrémne hanlivými slovami. ,,Dnes si rozoberieme túto hlúpu ženu. Volá sa Dominika Cibulková - Cibula. Môžem otvorene povedať, že je to netvor, tyran, ohava. Primitívna akože reprezentantka Slovenska," obul sa do Dominiky bez akejkoľvek hanby Jakubec.

Papp s Jakubcom nie sú však jediní, ktorí sa zviezli na prešľapoch slávnejších športovcov. O tom, kto každý si aj takýmto spôsobom „prihrieval polievočku“, si môžete prečítať v našej GALÉRII

Môže vás zaujímať:

Fotografia, ktorá rozplakala celý svet: Emiliano, tvoja Nala ťa stále čaká

Diabli pod ním šliapu ako hodinky. Priznanie trénera Solskjaera: Pomohla mi počítačová hra

FOTO Urobili to opäť. Japonskí futbalisti idú príkladom: Po prehre vo finále si upratali šatňu