POZRITE SA NA NESKUTOČNE SEXI NÁLOŽ V PODANÍ TRÉNERKY HUVAROVEJ, Z KTOREJ PADNETE NA ZADOK

Huvarová trénuje v Amerike hokejistov Caroliny Thunderbirds, kde momentálne pôsobí ako kondičná trénerka. Okrem toho si však čas vypĺňa aj ako bikini-fitness. Najviac však na seba upozorňuje odhalenými fotkami, pri ktorých ukazuje svoje sexi vypracované telo. To učarovalo aj zástupcom slávneho mužského časopisu Playboy.  

Netrvalo dlho a oslovili ju s ponukou na fotenie pikantných aktov. Napokon na to kývla a z trénerky sa odrazom stala Playmate a hlavná tvár titulnej strany septembrového vydania tohto magazínu. „S Playboyom spolupracujem už vyše dvoch rokov. Začala som chodiť na ich akcie a postupom času prišlo na to, že sa nechám nafotiť aj ja a stanem sa Playmate. Je to veľmi prestížna záležitosť a som rada, že sa to podarilo. Trvalo to prakticky takmer rok, kým sme sa na tom dohodli,“ odhalila pre Šport24.sk Karolína Huvarová. 

Samotné fotenie nahých záberov príťažlivej čienovlásky prebehlo v Prahe. Sexi trénerka priznala, že si ho užila plnými dúškami. „Fotenie bolo veľmi dlhé a náročné. Trvalo viac ako šesť hodín, čo dalo dosť zabrať. Napriek tomu to bolo super, lebo sa na ňom podieľal český tím Playboyu a sú to veľkí profesionáli. So samotným výsledkom som viac ako spokojná a zábery sú skvelé,“ pokračovala nadšene. 

Nie každému je po chuti, keď vidí svoju obľúbenkyňu, že sa nechá nafotiť pre slávny Playboy. Aj česká kráska mala z toho malé obavy. „Zatiaľ mám na fotenie pozitívne správy, za čo som strašne rada, lebo som sa aj tak trochu obávala ohlasu, že či bude pozitívny, alebo negatívny. Američania z kabíny to zatiaľ pokiaľ viem nevideli, aspoň sa mi s tým teda nepriznali. Každopádne si myslím, že tie fotky sú veľmi jemné, aj keď som tam nahá,“ dodala s úsmevom pre náš portál Huvarová.  

Pikantnú nálož sexi záberov trénerky si pozrite vo FOTOGALÉRII